Poptejte u nás malování pokojů a inspirujte se v naší fotogalerii


Zadejte online a ZDARMA poptávku na malování pokojů.


Využijte pohodlného srovnání nabídek, které obdržíte prostřednictvím našeho serveru.


Zadat zdarma poptávku

Malování pokojů inspirace fotogalerie


Přišel už čas zbavit váš interiér po stěnách posedaného prachu a opět ho rozzářit novou výmalbou? Nebo se teprve chystáte vdechnout život do žil interiéru úplně novému? Pokud se chystáte na malování pokojů, inspirujte se v naší fotogalerii, která vám bude oknem do aktuálních trendů a bude se stále aktualizovat, abychom vám mohli nabídnout co nejširší možnost výběru. Malování pokojů není žádná věda. Naše fotogalerie výše vám navíc vše maximálně ulehčí a dostatečně vám dodá potřebnou inspiraci pro malování pokojů.

Kouzla a čáry pomocí barev při malování pokojů

Zdá se vám váš pokoj malý nebo máte naopak pocit, že jen stěží dohlédnete na druhou stranu? Nemusíte být inženýr ani mág, abyste mohly stěny posunout. Tedy alespoň opticky. Oko je důmyslné zařízení, ale dá se snadno ošálit například pomocí barev a vzorů. Při výběru správné barvy a odstínu vám může být nápomocná naše fotogalerie pro inspiraci nad tímto článkem.

Jak na malování pokojů + inspirace a fotogalerie

Asi každý vám poradí, že do malých prostor se hodí spíše světlé barvy a naopak ty velké opticky zmenšíte barvami tmavými. Pokud chcete ale místnost jen protáhnout, vyhrajte si s barvami a naneste rozdílné odstíny na rovnoběžné stěny, ten tmavší vždy ve směru požadovaného protažení. Oddělenou zónu zase snadno vytvoříte, když barevně odlišíte dvě navazující stěny, tedy roh místnosti. Strop zvednete svislými pruhy vhodně umístěnými třeba jako pokračování nábytku a snížíte ho opět do módy přicházející linkou či tmavší barvou.

Trendy se vracejí

Možná jste milovníky minimalismu a postačí vám jednoduchý strohý styl anebo se naopak vyžíváte v barevných geometrických vzorech. Nebo raději velký mural? Mrkněte do naší fotogalerie a získejte tu správnou inspiraci pro malování pokojů. Do módy se ale spíše než moderna opět vracejí trendy, které možná znáte z dětství od vašich babiček. Linka pod stropem nebo třeba tapety připomínající vzory vytvořené vytvarovaným válečkem. Ať se rozhodnete tak či tak, vždycky se můžete rozmyslet a výmalbu přetřít, ať už proto, že už vás omrzela, nebo abyste udělali místo nově příchozím trendům.