1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Podlahové palubky

Dřevo je prvek v interiéru více než žádoucí a zvláště dřevěná podlaha dokáže vaše prostory zútulnit a dodat jim příjemnou pocitovou teplotu. Masivní podlahové palubky se dobře hodí jako hrubá podlaha stejně jako finální pochozí vrstva, tedy podlahová krytina, která bude dotvářet ráz vašeho interiéru. Od běžných obkladových palubek se liší zejména svou tloušťkou, systém pero-drážka zůstává ve většině případů stejný.

Originál navržený přírodou – to jsou podlahové palubky

Dřevěná podlaha z palubek nebude nikdy fádní a nudná, nejen proto, že ji lze opatřit pestrou paletou povrchových úprav, ale také proto, že díky přírodě je každý kus originál. Někdy je kresba dřeva sama o sobě tak krásná, že je ji škoda barvit a stačí jen vyzdvihnout kresbu letokruhů vhodným mořidlem či lakem.

Z borovice nebo smrku? A co třeba palubky

K výrobě podlahových palubek se používá celá řada dřevin. Pokud vynecháme exotické kousky, se zejména o smrk, modřín, borovici, ale třeba i dub, který je opravdu kvalitní trvanlivou volbou. Dubové podlahové palubky jsou sice o něco dražší variantou, oproti ostatním vám ale vše vrátí svou odolností, protože dubové dřevo je velice tvrdé, s dlouhou životností a samozřejmě krásnou kresbou. Naopak nejlevnější palubky jsou ze dřeva smrkového. I smrk je dobrým materiálem, přesto je vhodnější věnovat větší péči povrchové úpravě, protože smrkové dřevo je samo o sobě dost měkké a může snadno docházet k jeho poškození.

Výhoda dřevěné podlahy z palubek

Pokud se rozhodnete pro nákup podlahových palubek, vězte, že je to dobrá investice. Dřevěné podlahy z masivního dřeva se totiž velmi snadno renovují a dosahují proto dlouhé životnosti. Stačí jen přebrousit horní vrstvu a obnovit povrchovou úpravu a podlaha je jako nová.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno