1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Sádrokartony Rigips a sádrokartonové systémy

Výrobce sádrokartonů Rigips patří mezi nejoblíbenější značky sádrokartonů u nás. Spolu v kombinaci s izolací Isover tvoří ideální kombinaci pro rychlou a suchou výstavbu všech druhů příček či podhledů. Sádrokartony Rigips jsou vhodné pro všechny typy interiérů. Od veřejných hal po váš byt či dům. U nás můžete poptat široký rozsah typů sádrokartonů Rigips. Od stadardních sádrokartonů až po sádrokartony s vyšší požární odolností nebo takový typ sádrokartonů, který je určen do prostorů se zvýšenou vlhkostí, jako jsou například koupelny, sprchy apod.

Vlastnosti sádrokartonů Rigips

Sádrokartonové desky Rigips vynikají svými vlastnostmi, mezi které patří především nehořlavost, zvukopohltivost a tepelně izolační vlastnosti. Řemeslníci pak ocení jejich stavební vlastnosti, díky kterým se jim se sádrokartonovými deskami snadněji pracuje. Typ sádrokartonové desky Rigips je potřeba specifikovat do našeho poptávkového formuláře a my vám nacením přesně takové množství a typy, které požadujete.

Jak na dopravu sádrokartonů Rigips

Sádrokartonové desky Rigips je samozřejmě potřeba i dopravit přímo ze skladů Rigips v ČR přímo na vaší stavbu, což je důvod, proč vám rádi naceníme i dopravu. Jediné, co pro to stačí udělat, je zadat do našeho poptávkového formuláře adresu, kde se budou sádrokartony Rigips instalovat.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno