1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Sháníte narychlo Pokrývače?

S námi ho seženete snadno. Díky online poptávce získáte kontakty i na řemeslníky, o kterých jste vůbec nevěděli. Jde to snadno a nemusíte nic a nikoho složitě vyhledávat. Všechno zvládnete z jednoho místa a díky jednomu online formuláři. Zadejte heslo pokrývač a lokalitu Klatovy a za pár hodin už můžete vybírat.

Plánujete novou střechu nebo jen potřebujete opravit tu starou?

U nás poptáte kompletní stavební řešení, materiál i realizaci! Stačí jen vše specifikovat do poptávky a připsat lokalitu. Poptávky vyřizujeme po celé ČR!

Pokrývač je povolání, které má často na pilno. Proto nezapomeňte začít shánět řemeslníky včas. Pomůžeme vám ale i tehdy, pokud spěcháte. Obešleme s poptávku řemeslníky v Klatovech a okolí, nebo jiné vámi vybrané lokalitě a kontakty k vám doručíme do několika málo hodin

Pokrývač Klatovy

Práce ve výškách není disciplína, do které byste se měli pouštět na vlastní pěst. Přenechte ji raději zkušeným pokrývačům z Klatovska. Pomohou vám vyspravit zatékající střechu, nebo položí zbrusu novou krytinu. Pokrývači také často spolupracují s klempíři a tesaři. Poptejte i jejich služby nebo se zaměřte na materiál a získejte ho za výprodejové ceny.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno