1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Cena betonové stěrky

Betonová stěrka slouží k vyrovnání povrch a vytvoření podkladu pro pokládku finální podlahové krytiny. Výhodou betonové stěrky jsou proto samonivelační vlastnosti a snadná příprava. Zakoupit ji můžete jak ve stavebninách, tak v řadě hobby marketů od různých značek.

Jak najít nejlepší cenu?

Nemusíte ale obcházet obchod od obchodu nebo prohledávat desítky internetových stránek. Stačí zadat online poptávku na cenu betonové stěrky do koupelny a my vám dodáme ceníky k porovnání. Můžete se tak rozhodnout nejen podle ceny, ale i výrobce a odebíraného množství. Pokud se nechcete do práce pouštět sami, můžete také poptat betonovou stěrku do koupelny včetně práce. Nabídneme vám nabídky firem i živnostníků z vašeho okolí.

Neváhejte a ušetřete!

Na nákupu betonové stěrky do koupelny můžete ušetřit až 30% z běžné ceny a to jen díky porovnání jednotlivých nabídek. Neváhejte a ZDARMA zašlete poptávku. První odpovědi můžete získat už do několika hodin a nemusíte přitom opustit dům.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno