1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Kolik stojí epoxidová stěrka?

S epoxidovou stěrkou docílíte dokonalého povrchu podlahy nejen po estetické stránce. Vybírat přitom můžete z široké škály barev a povrchových hrubostí. Díky své vysoké odolnosti se často využívá i v náročných provozech, ale také v prostorách s vysokými nároky na hygienu. Podlaha z epoxidu je litá, bezespárá a snadno se tak udržuje.

Cena epoxidové stěrky do koupelny

Epoxidová stěrka však dobře poslouží i v běžných domácnostech a stane se elegantním podlahovým řešením zejména v koupelnách a kuchyních, které je třeba často uklízet, a jsou často vystavovány vlhkosti. Epoxidovou stěrku lze navíc aplikovat i na stěnu a vytvořit tak svěží jednolitý povrch.

Neváhejte a ušetřete!

Máte-i zájem o ceníky epoxidových stěrek, zadejte zdarma online poptávku prostřednictvím tohoto webového formuláře a získejte tak možnost srovnání cen. Snadno si tak vyberte a pořídíte epoxidovou stěrku do koupelny za tu nejlepší cenu. Poptat můžete také cenu včetně práce.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno