1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Zboření betonové stěny

Zbořit betonovou stěnu není jenom tak. Zkušený dělník s odpovídajícím vybavením si s tím ale hravě poradí. Než se ale pustí do práce, ujistěte se, že stěna, kterou jste se rozhodli nechat odstranit, nepodpírá žádnou jinou konstrukci, tedy není nosná. Pokud to mu tak není, případně již máte práce zkonzultovány se statikem, můžete se pustit do práce.

Jedná se o bourání většího rozsahu? Poptejte bourací práce.

Bezpečnost práce především

Dohlédněte, aby všichni dělníci pohybující se v blízkosti probíhajících prací měli odpovídající ochranné pomůcky a používané nářadí bylo dobře zajištěno, a nezapomeňte, že při bourání o to víc platí, že alkohol do práce nepatří. A kam s materiálem? Nejlépe do sběrného dvora nebo na jiné místo určené k likvidaci stavební suti ve vašem okolí.

Zbořili jste betonovou stěnu a chystáte se na stavbu nové konstrukce nebo rovnou na rekonstrukci celého bytu? Poptejte u nás realizační firmy i řemeslníky přímo z vaší lokality.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno