1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Rekonstrukce malého bytu

I v malém bytě může být útulno. Zařiďte si byt tak, aby se vám do něj vešlo vše, co potřebujete, a třeba ještě něco navíc. I z garsonky lze udělat útulný byteček, do kterého se budete po práci rádi vracet, a nebude ani zdaleka vyvolávat v návštěvnících pocity klaustrofobie.

Poptejte kompletní rekonstrukci, rekonstrukci bytového jádra nebo řemeslné práce

Vezměte rekonstrukci od podlahy. Poptejte realizační firmu, nechte si zhotovit projekt nebo architektonickou studii od profesionálních architektů a bytových designérů. Stačí jen specifikovat své požadavky a očekávání do online poptávky a vybrat si z obdržených nabídek takovou, která nejvíce odpovídá vašim představám a finančním možnostem.

Popusťte uzdu fantazii a dejte se do rekonstrukce sami.

Rádi si své projekty řídíte sami nebo se na nich alespoň podílíte? Pusťte se do toho po hlavě. Byt lze rekonstruovat snadno a levně i svépomocí. Podívejte se například na naší inspirativní galerii výmalby, poptejte masivní dřevěný nábytek, osb desky nebo šikovné řemeslníky z vašeho kraje.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno