1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Natažení perlinky

Perlinka je vlastně nosné jádro omítky, které ji zpevňuje a utužuje. Má-li v konstrukci správně působit, musí být také správně nalepená. Vyvarujte se amatérským pokusům a neplýtvejte svým časem ani penězi. S námi můžete najít šikovné řemeslníky přímo z vašeho kraje, kteří perlinku levně a profesionálně natáhnou a poradí si třeba i s dalšími pracemi jako štukování nebo výmalba.

Za poptání nic nedáte

A to doslova. Poptání je u nás totiž zcela zdarma a tak si alespoň můžete udělat přehled o cenách a řemeslnících ve vašem kraji. Poptat můžete i samotný materiál. Poptejte perlinku v rolích nebo zpevněnou variantu pro rohy a nároží, pohodlně si srovnejte ceny stavebnin a nakupte za tu nejnižší. Je to jednoduché, rychlé a vše vyřešíte z pohodlí vašeho domova.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno