1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Ceník stavebních prací 2017

Stavební sezona je v plném proudu, tak na nic nečekejte a poptejte ceník stavebních prací pro rok 2017 online a zdarma. Během několika hodin obdržíte cenové nabídky, díky nimž si snadno uděláte přehled o cenách v letošním roce a přizpůsobíte jim své plány i rozpočet.

My vám to spočítáme!

Nebo vám s tím alespoň pomůžeme. Vždyť dělat rozpočet podle zastaralého ceníku se může ošklivě nevyplatit. Myslete dopředu a zjistěte si, kolik jaké práce a profese stojí a na kolik se vám vyplatí sáhnout po lokálních řemeslnících.

Vždy aktuální a výhodné nabídky

Ať už se chystáte na realizaci jakéhokoliv stavebního projektu, potřebujete spolehlivého partnera, který vás nenechá na holičkách. Tým portálu StavebninyX.cz je právě takovým partnerem. Během několika hodin pro vás seženeme nabídky od nejrůznějších dodavatelů, živnostníků i realizačních firem. Stačí jen vyplnit jednoduchý poptávkový formulář, vepsat lokalitu a poptávaný sortiment a my už všechno vyřídíme za vás. Poptat tak můžete i aktuální ceny stavebních prací pro rok 2017 nebo ceny stavebních materiálů, stejně jako konkrétní zboží a profese.

Obraťte se na nás ve dne v noci. Vaše přání je nám rozkazem.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno