1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Stavební materiál

Poptávkový server StavebninyX.cz je specialistou na poptávání stavebních materiálů, služeb a řemeslných prací online. Na našem webu najdete širokou nabídku nejčastěji poptávaného stavebního materiálu a ceníků. Rádi pro vás zajistíme nabídky od spolehlivých dodavatelů, ať už se jedná o projekt, realizační společnost nebo samotné stavivo.

Stavební materiál nejsou jen cihly

Ale i ty pro vás rádi poptáme. Poptejte například stále více a více rozšířený systém pro snadné a rychlé zdění Ytong nebo nejnovější tepelně izolační tvárnice Ytong Lamba. Pro snadnou tvorbu prefa-monolitických konstrukcí se vám zase bude hodit některý ze systémů ztraceného bednění. Stačí jen poptat a porovnat ceny jednotlivých prodejců pohodlně a jen díky jediné poptávce.

Od projektu po finální úpravy budeme s vámi

Z ostatního sortimentu vám můžeme nabídnout například OSB desky, tvárnice, betonové ploty, HAKI lešení nebo ocelové jekly a jejich ceníky. Nespecializujeme se ale jen na stavební materiál a tak si u nás můžete porovnat i kotle, bazény, palivo nebo ceníky za služby řemeslníků napříč republikou. Nic pro nás není problém. Přesvědčte se o tom sami. Poptání je u nás ZDARMA a tak za zkoušku opravdu nic nedáte.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Ivo Šťastný, České Budějovice

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno