1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Stavebniny Domažlice

Sháníte stavebniny, stavební nářadí a mechanizaci za nejlepší ceny? Jste z Domažlic nebo nejbližšího okolí? Neváhejte a poptejte vše, co potřebujete k realizaci vašeho projektu online a ZDARMA na StavebninyX.cz.

Rychle, levně a spolehlivě

Tak nakoupíte stavebniny prostřednictvím našeho poptávkového webu. Ať už stavíte, renovujete nebo zařizujete nový interiér, můžete se spolehnout na náš okruh dodavatelů z Domažlic. Vyřídíme pro vás poptávky napříč celou republikou. Jsou Domažlice ve vaší dojezdové vzdálenosti? Ušetřete za dopravu nebo se jeďte na nabízený materiál podívat. Poptáme pro vás stavebniny v Domažlicích a okolí a ušetříme vás zbytečných pojížděk.

Naše síť v Domažlicích a okolí

Poptáte-li u nás, nikdy nic neplatíte za poptávku. Dokážeme vám nabídnout levnější ceny na stavební materiál, než je tomu běžně. Naši zákazníci ušetří v průměru 30% z běžné ceny. Jen samotným porovnáním můžete ušetřit nemalou částku. Nebojte se poptat také řemeslníky z okolí Domažlic. První nabídky vám navíc přistanou v emailu už během pár hodin.

Z Domažlic to máte blízko do stavebnin v Klatovech nebo Horažďovicích, tak proč nepoptat stavebniny i tam?

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno