1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

stavebniny Trhové Sviny

Poptejte stavebniny v Trhových Svinách nebo klidně v celých Jižních Čechách či kdekoliv jinde v ČR. Máme pokrytou celou Českou republiku a nemáme problém poptat stavebniny z jakékoliv lokality a najít tak pro vás ty nejlepší cenové nabídky hledaného produktu. S námi je realizace vašich projektů hračka.

Disponujeme partnerskými sklady v okolí Trhových Svin, Českých Budějovic a Českého Krumlova. Tyto sklady nabízejí neveřejné nabídky, ke kterým se jinak než přes nás nemáte šanci dostat.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno