1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Stavebniny Mělník

Poptejte stavební materiál – cihly, tvárnice, malty a lepidla nebo celé stavební systémy, třeba ten od Ytongu, nebo zadejte poptávku na barvy, štuky a omítky k doladění vašeho interiéru. Zajišťujeme pro vás stavebniny od A až po Z a poptávka vás nebude stát víc než pár minut vašeho času k vyplnění online poptávky.

Stavebniny na dosah ruky

Zaměřte se na vaši lokalitu a poptejte prostřednictvím StavebninX.cz naše nejlepší dodavatele stavebnin v Mělníce nebo rovnou celých Středních Čechách, například stavebniny v Praze. Vyberete si ze stavebnin ve vaší dojezdové vzdálenosti a ušetříte nejen na dopravě.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno