1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Stavebniny České Budějovice

Nákup stavebnin může být stejně jednoduchý jako nákup nového oblečení. Stačí poslat jedinou poptávku a za pár hodin už si budete vybírat z prvních nabídek stavebnin z okolí Českých Budějovic. Poptáme je totiž za vás! Nejste z Budějovic ani okolí? Poptejte stavebniny ve vaší lokalitě.

Poptáváme napříč dodavateli stavebnin, což nejsou jen známé stavebniny, ale také řada tajných skladů, které nejsou běžně dostupné. Do těchto skladů se naskladňují stavebniny vždy, pokud výrobce udělá nějakou velkoobchodní akční slevovou akci.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno