1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Stavebniny Uherské Hradiště

Nejen v Uherském Hradišti, ale třeba i ve Zlíně a konec konců kdekoliv u nás v České republice můžete nyní poptat nejlevnější stavebniny pohodlně a online. Poptávku za vás rozešleme jednotlivým dodavatelům a vy už si jen vyberete z došlých nabídek tu nejlepší.

Neodkládejte to na zítřek

Vyplnění poptávky vám zabere jen několik minut a třeba se vám povede narazit na výhodné, akční nebo zlevněné zboží a ušetříte ještě více. Poptáme pro vás vše od cihel po maltu a barvy, laminátovou podlahu až po lišty k podlaze. Pusťte se konečně i do projektů, které jste léta odkládali.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno