1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Stavebniny Liberec

U nás najdete vše na jednom místě. Poptejte jakýkoliv sortiment stavebnin a hobby prodejen z vašeho okolí a srovnejte si jejich nabídku z pohodlí domova a bez zbytečných pojížděk. Jsme vám k dispozici po celé ČR. Stačí vyplnit vaši lokalitu, jestli jste přímo z Liberce nebo jeho okolí, a najdeme pro vás hledaný produkt ve vašich nejbližších stavebninách z okolí Liberce.

Proč máme nemorálně nízké ceny?

Liberec nabízí několik dodavatelů stavebního materiálu. My jsme však přišli s revolučním procesem nákupu. Nakoupíme stavebniny při velkoobchodních akcích na sklad a následně je vám dokážeme prodat se slevou, na rozdíl od ostatních stavebnin v Liberci nebo jeho okolí.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno