1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Stavebniny Mladá Boleslav

S námi ušetříte hned dvakrát. Nejen, že pro vás najdeme nejlevnější nabídku, ale ušetříme vám i čas strávený objížděním stavebnin a rozesíláním jednotlivých poptávek. Stavebniny v okolí Mladé Boleslavi můžete poptat jednoduše prostřednictvím jediného formuláře a my už vše ostatní zařídíme za vás.

Poptejte jakýkoliv sortiment.

Obratem vám zašleme nabídky stavebnin z Mladé Boleslavi a blízkého okolí a na vás už zbude jen rozhodnout se pro tu nejvýhodnější. Nezapomeňte nám dát vědět, v jaké lokalitě pro vás máme vámi poptávaný stavební materiál hledat – ať už jde o Mladou Boleslav, Prahu nebo Mělník. Disponujeme sklady stavebnin nejen v Mladé Boleslavi, ale také v Mělníku, odkud se určitě vyplatí dovézt řadu stavebních materiálů.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno