1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Stavebniny Pardubice

Na StavebninyX.cz můžete poptat kompletní sortiment od stavebních materiálů po nářadí a mechanizaci. Nezdržujte se zdlouhavými pojížďkami, poptejte vše, co potřebujete pro realizaci vašeho projektu pomocí jednoduchého online formuláře a během pouhých několika minut. Zprostředkujeme vám nabídky stavebnin přímo z Pardubic nebo jejich blízkého okolí, o nichž jste možná doposud vůbec nevěděli. Na vás zbude jen vybrat si tu nejlepší.

Chybí vám něco a potřebujete to dokoupit okamžitě?

Poptávky vyřizujeme okamžitě a první nabídky můžete obdržet do několika hodin. Poptat můžete stavebniny v jakémkoliv množství. Například tvárnice přesného zdění Ytong se správnými rozměry, které vám zrovna schází nebo spojovací materiály pro suché i mokré zdění. Vše vám dovezeme od našich lokálních prodejců z Pardubic.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno