1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Stavebniny Klatovy

Stavíte? Renovujete? Ať už sháníte cokoliv, neváhejte poptat stavebniny v Klatovech, ale třeba i v Přešticích nebo v Plzni. Vyberte si lokalitu, která vám je nejblíže, nebo si nechte zaslat nabídky ze stavebnin z celého kraje.

Nejlevnější nabídky

Porovnejte nabídky a vyberte si tu nejlevnější. Můžete tak ušetřit až 30 % z běžně inzerovaných cen. Využijte této i dalších výhod a poptejte stavební materiál, nářadí, mechanizaci i další sortiment stavebnin. Vše vyřídíte online a zdarma na StavebninyX.cz. Za zkoušku nic nedáte.

Klatovy a blízké okolí skýtá zajímavé nabídky stavebního materiálu

Proč poptat jen běžné stavebniny, které v Klatovech znáte? Poptejte stavebniny u nás a zjistíte, že třeba 10 km od vás se nachází sklad stavebního materiálu, který si díky své strategii dokáže udržet nižší ceny až o 30%. Blízko Klatov jsou navíc další města, kde najdete řadu konkurenční stavebnin. Mohou to být Karpem stavebniny v Přesticích a nebo stavebniny v Domažlicích.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno