1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Stavebniny Horažďovice

Potřebujete cokoliv ze sortimentu stavebnin s místem dodání v Horažďovicích nebo okolí? Poptejte to jednoduše online a zdarma. Bezprostředně po zadání poptávky ji rozešleme našim nejlepším dodavatelům v okolí Horažďovic a nabídneme vám tak odpovídající produkty za bezkonkurenční ceny. Je jen na vás, na kterou z nabídek odpovíte.

Neomezujte svou poptávku jen na stavebniny v Horažďovicích

Poptáme pro vás i další stavebniny ve vaší lokalitě. Je Sušice ve vaší dojezdové vzdálenosti? Poptejte stavebniny i tam. Dáte přednost nejlepší ceně před vzdáleností? Pak zadejte poptávku i pro stavebniny v Klatovech, Přešticích nebo rovnou pro celý Plzeňský kraj. Snadno si tak srovnáte ceny poptávaných stavebnin, nakoupíte výhodněji až o 30% z běžné ceny a ještě ušetříte spoustu času.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno