1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Stavebniny Tachov

Není snadnější způsob, jak nakoupit stavební materiál, nářadí nebo stavební stroje online. Stačí jen zdarma zadat poptávku prostřednictvím našeho poptávkového formuláře na jakékoliv stavebniny v okolí Tachova a tajné akční nabídky stavebniny už si vás najdou samy.

Nejlevnější stavebniny v Tachově

Kde jinde si můžete poptat ceny a právě probíhající akce vašich tachovských dodavatelů z pohodlí domova a hlavně na jednom místě? Ušetříte tak spoustu času a starostí. Vyberte si z našeho sortimentu.

Nejste z Tachova? Poptávat stavebniny a další sortiment můžete napříč celou republikou. Lokalitu stačí jen vyplnit do online poptávky. Najdeme pro vás dodavatele na vše od cihel po střešní tašky a poradíme si i s vybavením interiéru. V poptávkovém formuláři navíc můžete zadat alespoň přibližnou adresu nebo část Tachova, odkud jste. Pomůže nám to při kalkulaci stavebnin.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno