1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Stavebniny Zlín

Ať už sháníte stavební materiál, sádrokartony, mechanizaci nebo materiál na dekoraci a dokončovací práce v interiéru i exteriéru, neváhejte se se svou poptávkou obrátit nejprve na nás. Za poptání u nás doslova nic nedáte a přitom získáte nabídky poptávaného zboží stavebnin ve Zlíně a okolí. Oslovte stavebniny ze Zlína nebo Uherského Hradiště i blízkého okolí těchto měst pěkně pohodlně online a pomocí jediné poptávky.

Najděte nejlepší ceny, odpovídající množství nebo nejbližší prodejnu.

Nabídky si snadno srovnáte a vyberete si, kterého prodejce ze Zlína oslovíte. Je jen na vás, zda budete vybírat dle ceny nebo třeba vaší dojezdové vzdálenosti. Stavebniny jsou od ověřených značek Ytong, Rockwool, Isover a dalších.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno