1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Stavebniny Havířov

Umožňujeme vám poptat veškerý dostupný sortiment stavebnin v Havířově a to online a z pohodlí vašeho domova. Ušetřete si zbytečné pojížďky po lokálních stavebninách v Havířově. Stačí vyplnit jediný formulář a my vše vyřídíme za vás. První nabídky můžete obdržet i do několika hodin a díky snadnému srovnání nabízených cen můžete na nákupu stavebnin ušetřit i 30 % z běžně nabízených cen.

Objevte akční nabídky nejen v okolí Havířova

Získejte nabídky z malých i velkých stavebnin nejen z Havířova, ale také z Opavy a přilehlých měst a vesnic. Možná tak objevíte opravdový poklad v podobě lákavých cen a spolehlivých prodejců, o nichž jste doposud ani netušili. Máme přístup k nabídkám prodejců stavebního materiálu, kteří mají v okolí Havířova tajné sklady materiálu. Jedná se samozřejmě o spolehlivé prodejce.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno