1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Stavebniny Kladno

Jak nakupovat stavebniny chytře a efektivně? Poptejte stavebniny z okolí Kladna prostřednictvím jediné poptávky a šetřete tak svůj čas i peníze. Porovnáním jednotlivých nabídek můžete ušetřit i 30% z běžných cen a to už stojí za pokus. Oslovujeme nejen stavebniny, ale také řadu tajných skladů.

Využijte naší nabídky po celé ČR

Poptejte jakýkoliv sortiment stavebnin kdekoliv v republice a my vaši objednávku vyřídíme během několika málo hodin. Jste z okolí Loun, Karlových Varů, Kladna, Prahy, zkrátka odkudkoliv a chcete si ušetřit čas s objížděním jednotlivých prodejen? Vyřiďte vše online a z jednoho místa. Poptáme pro vás stavebniny ve vašem městě a jeho okolí. Žádná akční nabídka vám již neproklouzne.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno