1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Stavebniny Louny

Nakupujte od lokálních dodavatelů z okolí města Louny a ušetřete nejen na dopravě. Není nic jednoduššího, než vyplnit do poptávky, kromě poptávaného sortimentu, také kraje nebo města, kde pro vás máme hledat nejlepší ceny a už si jen pohodlně vybírat nejlepší ceny.

S námi v Lounech ušetříte nejen peníze, ale i čas

Poptávku vyřídíte během pár minut a nabídky dodavatelů z Loun obdržíte do několika hodin. Pak už si jen stačí srovnat ceny a nakoupit za tu nejnižší. Online dnes nakupujete vše, nakupujte tak i stavebniny a ušetřete až 30 % z běžné ceny.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno