1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Stavebniny Teplice

Poptejte stavebniny jako takové nebo jen jejich ceníky a na základě ceníků stavebnin se rozhodněte, jakého výrobce zvolíte. K dostání je u nás veškerý sortiment stavebnin od cihel po zábradlí nebo třeba ceníky řeziva či ztraceného bednění.

Naplánujte si svůj projekt i podle ceny

Udělejte si představu ještě před nákupem, poptejte ceníky a ujasněte si možnosti vaší investice. Můžete tak ušetřit čas i další peníze. Poptáme pro vás jakýkoliv stavební materiál v Teplicích a okolí a vy už si jen vyberte, podle toho, která nabídka vás nejvíce osloví. Nemusíte jezdit do stavebnin v Chomutově nebo v jiném sudetském městě.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno