1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Stavebniny Děčín

Poptejte stavebniny v Děčíně a přilehlých městech. Poptáme za vás jakýkoliv běžný i nevšední produkt nabízený ve stavebninách nejen v Děčíně samotném, ale propátráme za vás také jeho okolí, včetně neveřejných skladů. S námi objevíte i stavebniny, které byste jinak nechali bez povšimnutí, a třeba právě zde najdete ty nejlepší ceny nebo zajímavý sortiment.

Ty nejlepší ceny čekají, jen až je objevíte

Naši zákazníci poptávají vše od stavebních materiálů po nářadí nebo třeba lešení. Poptejte například levné a funkční Haki lešení a usnadněte si nejen celý nákup, ale i následnou realizaci. Najdeme přesně to, co hledáte, a to právě v Děčíně s dopravou na místo, kde stavebniny potřebujete.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno