1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Stavebniny Blovice

Vyberte si, které dodavatele pro vás máme poptávat z okolí Blovic. Oslovíme stavebniny právě ve vašem městě a městech ve vaší dojezdové vzdálenosti. Zvažte také možnost poptat stavebniny v Plzni nebo Rokycanech. Z Blovic je to už kousek a získáte tak větší přehled o nabízených cenách.

Stavíme s vámi

Ať už se pouštíte do jakéhokoliv stavebního projektu, počítejte s námi! Se StavebninyX.cz bude každá realizace hračka. Poptejte stavební materiál, nářadí i mechanizaci za ty nejlepší ceny. Inspirujte se naší fotogalerií malování pokojů nebo poptejte vybavení do vašeho zbrusu nového interiéru. Žádné vaše přání pro nás není nesplnitelné.

Blovice a okolí

V okolí Blovic máme celou řadu partnerů, kteří vám s dodávkou stavebního materiálu rádi pomohou, a to často za nižší ceny, než se běžně v okolí Blovic nabízí. Další výhodou je naše databáze kvalitních řemeslníků z okolí Blovic. Stačí poptat, co přesně potřebujete a dodat alespoň hrubé parametry – pro podlahy jsou to m2, zatímco pro elektrikáře alespoň základní přehled o velikosti stavby.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno