1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Stavebniny Přeštice

Poptáváte stavební materiál, nářadí a další sortiment? Ušetřete si cestu nebo cenu na dopravě a poptejte stavebniny v dojezdové vzdálenosti z Rokycan a okolí.

Kde hledat nejlevnější stavebniny v okolí Rokycan?

Přece tady u nás. Stačí jen zdarma vyplnit online poptávkový formulář a my pro vás poptáme cokoliv, na co si vzpomenete. Nabízené ceny si pohodlně srovnáte a odpovíte jen na tu nejlevnější nabídku.

Nejste z Rokycan? Možná to máte blíž do Plzně, Blovic nebo třeba do Klatov. Poptejte stavebniny nejen napříč Plzeňským krajem. Pořídíte tak veškerý sortiment stavebnin za ty nejlepší ceny, které si sami vyberete.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno