1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Stavebniny Jihlava

Pusťte se do realizace bez meškání a kdykoliv budete něco potřebovat dokoupit, obraťte se s důvěrou na nás - StavebninyX.cz. Najdeme pro vás ty správné stavebniny a vy tak ušetříte čas i spoustu starostí se sháněním vhodné prodejny.

V Jihlavě nebo Třebíči, pracujeme po celé republice

Poptejte jakýkoliv sortiment stavebnin a připojte lokalitu. Najdeme pro vás prodejny kdekoliv, kde potřebujete, a poptáme zde vámi hledané produkty. Ať už jste z Jihlavy nebo třeba Mělníka. Díky porovnaní cen a kvalitě jednotlivých prodejců/výrobců můžete ušetřit nemalé peníze, které se budou jistě hodit jinde. Oslovujeme všechny dodavatele stavebních materiálů. Někteří z nich dodávají pouze velkoobchodním odběratelům, takže vám rádi pomůžeme ušetřit nemalý peníz díky našim velkoobchodním slevám!

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno