1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Stavebniny Nový Bor

Poptejte s námi stavebniny i v Libereckém kraji. Zašleme vám ty nejlepší tajné nabídky stavebnin z Nového Boru a přilehlých měst. A pokud si ani tak nevyberte, můžete poptat stavební materiál, nářadí, stavební mechanizaci, ale i výplně otvorů, kotle nebo třeba bazény pro širší lokalitu nebo rovnou celou Českou republiku.

Pusťte se do realizace po hlavě

Se StavebininyX.cz nemusíte mít strach, že by vám v průběhu realizace došel materiál. Stačí jen poptat požadovanou část stavebnin a první nabídky obdržíte už za několik hodin, pohodlně si srovnáte ceny a objednáte přesně to, co právě potřebujete.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno