1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

stavebniny Slavkov u Brna

Sháníte stavební materiál, mechanizaci nebo vám schází nějaký kousek nářadí? Pořiďte stavebniny stejně snadno a výhodně, jako jste zvyklí nakupovat jiné zboží. Pohodlně, online a hlavně zdarma z vašeho domova. Ať už jste ze Slavkova u Brna nebo z jiného koutu republiky, naše služby jsou právě pro vás. Usnadněte si život a ještě k tomu ušetřete část nákladů třeba na nový kotel. V okolí Brna dokážeme nabídnout velmi atraktivní ceny. Slavkov u Brna pro nás není jen okrajovou lokalitou.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno