1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Stavebniny Chomutov

Ať už jste z Chomutova nebo třeba Loun, pomůžeme vám najít právě to, co hledáte, a navíc za výhodné ceny. Poptat můžete veškerý sortiment stavebnin i něco navíc. Poradíme si s každým vaším požadavkem a poptáme za vás stavebniny ve vašem Chomutově i nejbližším okolí.

Šetřete čas, peníze i starosti

Z jednoho místa, nejen že zboží poptáte, ale srovnáte si i nabídnuté ceny a produkty a vyberete si, na kterou z nabídek odpovíte. První nabídky můžete navíc obdržet již do několika málo hodin. Kromě klasických stavebnin, se kterými máme domluvené nižší ceny, oslovujeme též naše tajné sklady, kam naskladňujeme vždy, když některý výrobce stavebnin udělá velkou slevovou akci pro velkoobchodní odběratele.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno