1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Stavební práce Plzeň

Potřebujete postavit dům od základů až po střechu nebo třeba jen opravit zeď, zrekonstruovat jádro či postavit krov? Sjednejte si pro tento účel kvalifikovanou firmu s příslušnou odborností nebo zkušeného řemeslníka. Využijte služeb lokálních společností a živnostníků z Plzně a nejbližšího okolí, ušetříte náklady za dopravu a služby pořídíte za regionálně obvyklé ceny.

Sháníte pokrývače nebo bagristu s vlastním bagrem?

Stačí vyplnit poptávkový formulář a nabídky s odpovídajícími službami si vás najdou samy. Plzeň je sídlem stavebních firem všech velikostí a tak nemusíte mít strach, že nebude z čeho vybírat. Kromě soukromých osob, řemeslníků všech povolání a praxí prověřených dělníků můžete samozřejmě poptat nabídky větších firem specializujících se například na práci se stavební technikou či kompletní realizaci.

Kvalita versus cena

Nikdo nechce platit přemrštěné částky, ale naletět byste neměli ani na směšně nízké nabídky. Cena práce by měla být vždy v rovnováze s její obtížností a kvalitou provedení. U nás si nabídky pohodlně srovnáte a vyberete si jen tu, která vám připadne nejvíce důvěryhodná.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno