1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Ceník stavebních prací 2016

Zajímá vás, kolik bude letos stát postavit dům, hradbu, vykopat základy nebo něco úplně jiného? To se vám bude jistě hodit čerstvý ceník stavebních prací, bez něhož se nejen letos žádný stavebník neobejde. Ceny stavebních prací za rok 2016 se liší podle regionů, dostupnosti řemeslníků i konkurence v lokalitě stavby.

Vždy aktuální a objektivní

Stavba je velká investice a i při prvotních propočtech nákladů je dobré orientovat se dle aktuálních cen. Ceny stavebních prací i materiálů se mnohdy mění, i když to nikdo neočekává, a kalkulace dle zastaralého ceníku může být zavádějící.

Kvalitní řemeslník je základ dobré stavby

Sháníte stavební firmu, která svou odborností pokryje celou nebo alespoň větší část stavby, nebo hledáte konkrétní řemeslo? V obou případech je nejdůležitější profesní způsobilost pracovníků, která se může promítnout i do cen prováděných prací. Nedávejte důraz pouze na ceny , ale vybírejte společnost i řemeslníky podle dostupných ohlasů a referencí.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Stavíme rodinný domek a tak vašich služeb nyní využíváme pravidelně a daří se nám tak ušetřit. Zatím proběhlo všechno bez problémů. Doporučil jsem vás známému, tak snad mě nezklamete.

Pavel Jindra, Český Krumlov

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno