1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Vybourání a montáž zárubní

Přišel čas vyměnit staré zárubně za nové? Školený pracovník to zvládne raz dva a nevynechá ani začištění a úklid suti. Najděte takového právě ve vašem kraji. Zadejte poptávku prostřednictvím našeho online formuláře a nezapomeňte uvést lokalitu, ze které pocházíte. Poptat můžete nejen dělníky a řemeslníky, ale i materiál, tedy nové zárubně i dveře, eventuálně vám pomůžeme najít společnost, která vám dodá nejen nové zárubně, ale i zkušeného technika, který provede potřebné vybourání a montáž zárubní.

Jde to i bez bourání

Nechce se vám podstoupit všechen ten hluk a nepořádek? Nové dřevěné obložkové zárubně, které ozdobí každý interiér, lze instalovat i bez bourání a to přímo na vaše původní ocelové. Poptejte obložkové zárubně bez bourání a zjistěte více o dalších možnostech montáže nových zárubní.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno