1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Kolik stojí metr čtvereční zámkové dlažby?

Chystáte se na pokládku zámkové dlažby a váháte, zda se vám to vyplatí? Jste-li zruční, jistě se můžete do práce pustit svépomocí, ale proč ztrácet čas, když můžete získat tu nejlepší nabídku.

Pokládka zámkové dlažby

Při výběru nabídky dávejte pozor, co všechno finální cena zahrnuje. Samotnou pokládku dlažby lze zajisti již od 100 Kč za m2 (100-300 Kč průměrně), ale je třeba připočítat i další práce, které nemusí cena vždy zahrnovat. Jedná se o pomocné práce a práce přípravné, jako je hutnění terénu a celková kultivace a příprava podkladu pro pokládku dlažby. Ohodnocení za takovou práci může být v ceně, nebo za něj může být účtován další poplatek zhruba do 100 Kč.

Získejte ceník pokládky zámkové dlažby

Zadejte online poptávku prostřednictvím našeho webového formuláře a získejte tak ceníky ke srovnání. Snadno si tak vyberete nejlepší nabídku a ušetříte nejen peníze, ale i čas, který byste trávili prohledáváním internetu.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno