1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Tesař v Klatovech a okolí

Dobrého řemeslníka aby člověk pohledal! U nás ho však najdete snadno, rychle a zprostředkování je zcela zdarma. Stačí, když specifikujete řemeslo a lokalitu, například tesař Klatovy, a odešlete nám poptávku. Do několika hodin pak obdržíte první kontakty.

Tesař v Klatovech a okolí

Práce se dřevem je obzvlášť ceněným řemeslem. Řemeslníků navíc stále ubývá a je těžké získat dobrého řemeslníka, který bude mít čas, právě když jej potřebujete. Proto je dobré mít smluvený termín nějakou dobu dopředu. Tesaře v Klatovech a okolí najdete snadněji, podáte-li u nás poptávku online. Získáte tak kontakty, které by se k vám normálně ani nedostaly.

Tesaři a klempíři jsou vzácné zboží

Střechu bez nich ale neuděláte. Tato dvě řemesla jdou ruku v ruce, a proto spolu řemeslníci často spolupracují. Poptat proto můžete jak jednotlivá řemesla, tak i realizační firmy, které vám pomohou postavit váš projekt na nohy co by dup.

Tesaře nehledáte?

Hodí se vám spíše jiná řemesla? U nás můžete poptat obkladače, dlaždiče, betonáře, truhláře i zedníky. Zkrátka jakékoliv řemeslo, kterého je vám třeba. A to po celé ČR.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno