1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Rekonstrukce bytového jádra a kuchyně cena

Kolik stojí rekonstrukce bytového jádra a kuchyně? S námi méně, než si nejspíš myslíte. Ušetřete na nákladech na rekonstrukci bytového jádra a pořiďte si raději něco nového do bytu. Stačí zadat poptávku a vybrat si z atraktivních cen včetně materiálu. Oslovíme za vás vaše lokální dodavatele, firmy a živnostníky a vy už si jen vyberete vhodnou nabídku.

Cena rekonstrukce bytového jádra

Bytové jádro je slabý článek každého staršího panelového bytu. Jeho rekonstrukce je často jediným řešením vznikající plísně a vlhkosti. Nahradit ho můžete novým umakartovým jádrem, nebo nechat postavit jádro z lehkých příčkovek. Oblíbené je také řešení ve vlhku odolných stavebních deskách. S rekonstrukcí bytového jádra se také pojí rekonstrukce kuchyně, která je obvykle s jádrem pevně spojená kvůli rozvodům vody a dalších energií.

Poptejte levnou kuchyňskou linku i nové spotřebiče

Právě nyní můžete získat kuchyňskou linku za akční cenu. Stačí poptat kuchyňské skříňky včetně desky a vybrat si z bohaté nabídky. Do poptávky můžete samozřejmě zahrnout i spotřebiče a udělat si radost dvojnásob. Na StavebninyX pořídíte celou rekonstrukci bytového jádra a kuchyně levněji, a budete si tak moci dovolit investovat jinde.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno