1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Stavební práce Ostrava

Stavíte nebo se teprve chytáte, ale netroufáte si na to sami? Sjednejte si profesionály všech odborností nebo rovnou prováděcí firmu, která zařídí vše potřebné za vás. Stavební práce v Ostravě a okolí můžete nyní zdarma poptávat na StavebninyX. Nejste z Ostravy, ale rádi byste zadali poptávku? Můžete. Ať už jste z Ostravy, Plzně nebo potřebujete stavební práce v Brně, poptávku stavebních prací za vás rádi vyřídíme.

Šikovných řemeslníků je málo

Ale jeden z nich může být zrovna na vaší stavbě. Stačí si dobře vybrat z obdržených pokrývačské, klempířské, zednické nebo třeba malířské práce a sami uvidíte, kolik živnostníků je ve vaší lokalitě.

Realizace stavby

Existují stavební firmy zabývající se kompletní realizací i takové, které se zaměřují na dílčí části. Nechte si opravit bytové jádro, postavit plot nebo založit stavbu od kvalifikovaných a prověřených pracovníků. Stačí specifikovat zadání poptávaných prací do formuláře a zakrátko budete mít na výběr z nabídek kvalifikovaných společností a živnostníků. Stejně tak nabízíme stavební práce v Plzni nebo Brně.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno