1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Stavební práce – Brno a okolí

Sehnat prověřené a kvalifikované řemeslníky nemusí být jen tak. My vám s tím ale rádi pomůžeme. Ať už jste z Brna nebo okolí, neváhejte zadat poptávku po stavebních pracích, které potřebujete. Snadno si pak u nás vyberete z množství nabídek lokálních živnostníků či menších i větších stavebních společností poskytujících cokoli od výmalby bytu po kompletní realizaci stavby.

Řemesla i těžká technika

Stavební práce jsou široká skupina činností, ať už mluvíme o řemeslech nebo o řízení realizace. U nás poptáte řemeslníky, jako jsou pokrývači, dlaždiči, tesaři nebo třeba zedníci i stavební společnosti poskytující kompletní realizaci či dozor z jednoho místa. Stejně tak můžete poptat firmy poskytující těžkou techniku s obsluhou nebo jen k zapůjčení.

Lokální je vždy výhodnější

Vyžádejte si nabídky z vašeho nejbližšího okolí. Lokální ceny jsou vždy výhodnější, zejména je-li přeprava, ať už strojů nebo dělníků. Nejste z Brna? Nevadí, poptejte služby nabízené ve vašem regionu, třeba v Plzni nebo Ostravě.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno