1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Malování dětského pokoje

Nejen při zařizování ale i při malování dětského pokoje je nutné přihlédnout k věku dítěte. Zatím co těm nejmenším je to v podstatě jedno, ty starší děti již mají vlastní vkus. Zařizujete-li dětský pokoj úplně od nuly, možná vás zaujme také výroba nábytku do dětského pokoje. Na našem webu najdete také inspirativní galerii malování interiérů.

Vychytávky při malování dětských pokojů

Nejoblíbenější barvou není ani modrá ani růžová, ale barva omyvatelná. Že se vyplatí téměř v každém věku, vám potvrdí snad každý rodič. Omyvatelnou barvu nemusíte nanést všude, stačí jen na rizikových místech, případně do maximální výšky, kam váš malý umělec dosáhne, zajímavý typ je pak také barva magnetická. Další vychytávkou jsou pak samolepky a tapety na stěnu. Miluje vaše dítě koně, ale vy se bojíte, že ho to za pár týdnů přejde? Samolepky jednoduše strhnete a nahradíte jinými. Dopřejte vašim dětem pokoj plný barev a hravých obrázků, nakonec přetřít se to dá vždy, no ne?

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno