1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Zapojení zástrček

I se zapojením zásuvek a vypínačů si leckterý kutil poradí sám. Nemáte-li s takovou prací ale žádné předchozí zkušenosti, je vždy lepší přivolat na pomoc odborníky. Zkušený elektrikář vám nejen zapojí zástrčky, ale pomůže vám i s dalšími elektrikářskými pracemi, které jsou ve vašem domě či bytě potřeba. Případně provede kompletní rekonstrukci elektroinstalace.

Poptejte lokální řemeslníky

Neplaťte zbytečné sumy za dopravu. My za vás poptáme elektrikáře přímo z vašeho kraje a ještě získáte možnost srovnat si nabídky pěkně pohodlně a z jednoho místa.

Chybí vám materiál na zapojení zástrček?

Ještě jste nenakoupili designové zásuvky a vypínače? Poptejte je také u nás. Vyberte si z nepřeberného množství moderních designů a akčních cen. Ušetříte tak hned dvakrát a všechno navíc pohodlně vyřídíte ze židle vaší pracovny.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno