1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Rekonstrukce elektroinstalace

Vlastníte starší stavbu nebo bytovou jednotku, kde stávající elektroinstalace již ani zdaleka neodpovídá požadavkům evropských norem? Jsou vaše rozvody stále ještě v hliníku a obáváte se proto rizika požáru nebo vám doma vypadávají pojistky jako na běžícím páse sotva zapojíte sporák a žehličku dohromady? Z těch a mnoha jiných důvodů je právě ten pravý čas na kompletní nebo alespoň částečnou rekonstrukci elektroinstalace.

Než zadáte projekt

K rekonstrukci elektroinstalace je třeba nechat vypracovat podrobný realizační projekt. Než ale projekt zadáte k vypracování, je třeba si rozmyslet, kde a kolik zásuvek, vypínačů a datových zásuvek budete potřebovat. Například v kuchyni nebo u pracovního stolu není zásuvek nikdy dost.

Nezapomeňte na revizního technika

Není-li objekt památkově chráněný, obejdete se bez povolení. Bez realizačního projektu a finální zprávy revizního technika už to ale nepůjde. Poptejte projektanta, realizační společnost i revizního technika na jednom místě a srovnejte si nabízené ceny přípravy i realizace na StavebninyX.cz

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno