1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Bourací práce

Ať už jde o bourání malého nebo velkého rozsahu, vždy je třeba brát ohled na bezpečnost práce. To neznamená jen dohlédnout, zda mají pracovníci všechny předepsané ochranné pomůcky, ale dbejte také na to, zda konstrukce, pro kterou jste se rozhodli využít služeb bourací práce, nepodporuje jinou konstrukci, tedy není nosná. V opačném případě není její odstranění vhodné, případně je nutné konzultovat se statikem před začátkem bouracích prací.

Bourací práce malého rozsahu

Potřebujete strhnout příčku nebo chcete místo zdi postavit plaňkový plot? Žádný problém, na takové bourací práce postačí pár zkušených a spolehlivých dělníků s odpovídajícím vybavením (důležitý je materiál konstrukce).

Bourací práce velkého rozsahu

Odstranění stavby není dle stavebního zákona stavbou a není tak běžně vyžadováno stavební povolení. Odstranění provádí stavební podnikatel. Pokud se rozhodnete provádět odstranění svépomocí, je třeba, aby na bourací práce dohlížel stavební dozor. Dalším úskalím jsou pak stavby obsahující azbest, zde musí být v každém případě přítomen stavbyvedoucí. Nenechte proto nic náhodě, poptejte odstranění stavby/bourací práce velkého rozsahu na StavebninyX.cz a přenechejte je odborníkům.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno