1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Výměna krovů

K výměně krovu přistupte pouze v krajních případech, kdy je krov přestárlý nebo nedostatečně únosný, nebo v případě že plánujete kompletní rekonstrukci objektu a podkrovní bydlení. Pokud krov slouží, lze jej pouze renovovat například výměnou napadených částí krovu. V každém případě se do zásahů nepouštějte sami. Zásah do nosné konstrukce musí nejdříve schválit a naplánovat odborník.

Odstranění stávajícího a projekt nového krovu

Prvním krokem není odstranění stávající nosné konstrukce. Nejprve si promyslete, k jakým účelům chcete podkroví využívat, a podle toho si nechte zhotovit projekt na nový krov. Do realizace se můžete pustit i svépomocí, ale vždy je třeba odborný dozor. Svěřte se proto raději do rukou některé z realizačních firem, která vám pomůže i s demontáží původní konstrukce a likvidací materiálu. Často má také svého projektanta, který si poradí s návrhem krovu nového.

Poptejte výměnu i renovaci krovů na StavebninyX.cz a ušetřete čas, starosti i peníze.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno