1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Podlahové krytiny, dlažby a obklady

Kvalitní stavební materiál vydrží věky. Proto se do něj rozhodně vyplatí investovat. I tak ale můžete ušetřit a zaplatit tolik, kolik opravdu musíte. Využijte možnosti srovnat si ceny ještě před nákupem a vyberte si jen to nejlepší zboží za ty nejlepší ceny. Platí to i pro podlahové krytiny – dlažbu, parkety, koberce či plovoucí podlahy a také pro obklady, ať už do koupelny, nebo někam jinam. Nakupujte chytře a ani velké ani malé zakázky už se vám neprodraží.

Podlahové krytiny s dlouhou životností

Podlahové krytiny volty s ohledem na provoz a účel místnosti. Poptat můžete veškerý materiál včetně kročejové a tepelné izolace, podlahových lišt nebo rovnou kompletní realizace. Všechno, co chcete u nás snadno najdete. Stačí jen vyplnit jednoduchý online poptávkový formulář a specifikovat své potřeby a požadavky. My už zařídíme ostatní a ušetříme vás tak zdlouhavého objíždění hobbymarketů a specializovaných prodejen podlah. Projdeme je za vás online a přineseme vám ke srovnání nabídky z vašeho bezprostředního okolí nebo rovnou celé ČR.

Obklady a dlažby z výprodeje

Poptat můžete nejen dlažbu, ale také obklady. Pokud vám stačí menší množství materiálu, můžete zkusit své štěstí a poptat obklady a dlažby ve výprodeji. Často se tam skrývají opravdové poklady za fantastické ceny, tak proč to nevyzkoušet. Zvlášť, když poptávka je zdarma. A když už v tom budete, poptejte rovnou lepidlo na keramické nebo kamenné dlaždice a obkladačky. Pokud nemáte čas nebo schopnosti pustit se sami do realizace, neváhejte poptat také obkladače / dlaždiče přímo ve vaší lokalitě. Dodáme vám spolehlivé kontakty a vy už si jen dojednáte termín.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Ivo Šťastný, České Budějovice

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno