1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Venkovní dlažba na terasu

Ptáte se, jaké požadavky by měla splňovat venkovní dlažba na terasu? V první řadě jde ruku v ruce bezpečnost s odolností.

Protiskluzová venkovní dlažba

Bezpečnost venkovní dlažby zajišťuje protiskluzový faktor. Ten má pět kategorií (R9-R13), které se stupňují. U venkovních teras, a zvláště pak u těch nezastřešených, je dobré sahat po nejvyšších hodnotách protiskluzového faktoru. Samotná odolnost je pak dána zejména otěru a mrazu vzdorností, jejichž hodnoty by měly taktéž patřit k těm vyšším.

Pokládka venkovní dlažby

Pravidlem je, že dlažba musí být pokládána ve spádu směrem od objektu. Dlažbu můžete ukládat na drenáž nebo na lepidlo (malta, beton…). V druhém případě je nutné dodržet dilatační spáry a zajistit odtok vody.

Snadná údržba?

Chcete-li si usnadnit péči o terasu, volte velkoplošné formáty s „hladkým“ povrchem. Čím méně spár, tím méně nečistot. Svou roli hraje také materiál a jeho poréznost. Betonová dlažba s velikostí dlaždic 50 cm x 50 cm může být vhodnou volbou.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno