1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Betonová dlažba 50x50 cena

Velkoformátová betonová dlažba je praktickou volbou pro zpevnění pochozích ploch nejen v okolí vašeho domu. Čtvercové formáty - například 50 cm x 50 cm využijete například při tvorbě zahradních cestiček, zpevnění ploch pod bazénem, jako podlahu v altánu nebo pod pergolou či na terase, zkrátka všude, kde od pochozích materiálu očekáváte dlouhou životnost, mrazuvzdornost, bezúdržbovost, zkrátka praktičnost ve všech směrech.

I betonová dlažba může být krásná

Betonové dlaždice se prodávají nejen v různých únosnostech, ale také povrchových úpravách a barevných provedeních. Najdete mezi nimi například betonovou dlažbu s kamínky, pískovou úpravou, mozaikou či mozaikovým vzorem. Čtvercové dlaždice se mezi sebou snadno kombinují a tak vám nic nebrání tvořit originální kombinace.

Cena betonové dlažby

Betonová dlažba patří k dostupným produktům. Ceny jsou tedy často více než příznivé. I tak se dá koupi ještě více ušetřit, využijete-li možnosti srovnat si nabídky na jednom místě a vybrat si jen tu nejvýhodnější. Stačí jen odeslat poptávkový formulář. Pokud si přejete docílit více přírodního dojmu, můžete zvážit i dlažbu z přírodního kamene.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno